top of page

O našem studiu

V našem studiu najdete ukázky sedacího a dalšího nábytku, velkou škálu můžeme objednat přímo u jednotlivých výrobců a přizpůsobit jej tak Vám na míru. Modulární sedačky sestavíme tak, aby vyhovovali Vašemu prostoru, ​zadáme čalounění v materiálu a barvě dle Vašeho výběru.

 

U masivního a dýhovaného nábytku si můžete zvolit různá moření, kování, podnože aj. U dodavatelů za Vás hlídáme termín dodání, komunikujeme s nimi v čase objednávky v během případných reklamací. Respektujeme ceny určené výrobcem. 

Pro doplnění a zútulnění Vašeho domova nabízíme, pravidelně doplňujeme a obměňujeme obrazy ručně malované na plátně. Co není přímo ve studiu dostupné, na Vaše přání zajistíme u externích dodavatelů.

Pokud sháníte dárek pro své blízké, u nás si zaručeně vyberete. Nabízíme drobné předměty z různých materiálů, v různých stylech i cenových relacích. Snažíme se o co nejpestřejší sortiment, ale pokud si i přesto nevyberete, lze zakoupit dárkový poukaz v libovolné hodnotě. 

Každé úterní dopoledne a čtvrteční odpoledne se u nás můžete zdarma poradit s interiérovou designérku o nákupu a výběru. Ráda s Vámi prokonzultuje na základě fotografií Váš domov. Neváhejte se poradit s odborníkem s dlouholetou praxí a zkušeností. Také se můžete s paní designérkou domluvit na osobní schůzce u Vás doma.

IMG_4758.JPG
Naše služby
bottom of page